Відгуки про компанію izdeliya_iza_loza
- Людмила Ц.
Замовлення отримали вчасно. Продавець ввічливий , доброзичливий і відповідальний. Дякую!!!
- вадим Н.
- Марк Й.
Якість хороша, але товар приїхав трішки іншої форми і в інших кольорових тонах. Не те, що очікував.
Єдиний плюс, що вироби з лози поза часом, вони завжди будуть в моді. - Анастасія С.
- Ольга К.
Були непорузуміння при отриманні товару, але після розмови виробник все виправив.
- Татьяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Т.
Корзиночки просто супер. Я дуже задоволена товаром. Рекомендую.
- Руслана З.
