Відгуки про компанію izdeliya_iza_loza
- Віктор З.
Все добре і вчасно.
- Наталья П.
- Наталья М.
- Катерина А.
- Анастасія В.
- Валерия Г.
- Ольга К.
Корзинка просто супер! Купувала для роботи.Дуже зручна і якісно зроблена. Я задоволена придбанням.
- Анастасія Г.
- Наталья П.
- Татьяна Е.
