Відгуки про компанію izdeliya_iza_loza
- Олена Ш.
Все добре
- Марія Г.
Швидке і оперативне замовлення, товар гарно опанований та відповідає фотографії )
Дякую))) - Елена К.
- Таміла Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримала якісне , гарне крісло . Звʼязалися швидко, відправили вчасно, спілкування ввічливе . Дуже задоволена роботою продавця . Рекомендую ! 💛
- Світлана Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерія М.
- Олена М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Інна М.
- Світлана Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ирина О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую гарні крісла
