Відгуки про компанію izdeliya_iza_loza
- Яна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримала.Одна чудова ,інша з браком і вимазана...
- Денис Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга
Корзина 8х30х40см лоток - тепер Ю улюблене місце кота, бо вже виріс з 20х30. Раджу всім!!! А в маленьких хлібні вироби у нас і так дуже гарно!
- Володимир Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена Г.
Отримала корзинки. Все супер, дуже гарні та якісні. Але доставка дуже довга, відправили 18 отримала 28 числа. Але вони того варті щоб їх чекати) Дуже задоволена якістю, дякую. Обов'язково буду замовляти ще
- Тетяна Г.
- Светлана П.
Дякую, корзини прекрасні, вчасно доїхали, все супер
