Відгуки про компанію izdeliya_iza_loza
- Марина Е.
Отримала кошики. Спробувала замовити нові для себе модельний, в черговий раз я у захваті!!!!! Ціна супер! Якість супер. РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!!!
- Андрій Л.
- Елена С.
- Надія М.
- Роман П.
- Ніна К.
- Наталья С.
Швидко. Дякую.
- Анна М.
Швидко зв'язалися, і дуже оперативно відправили замовлення!)
- Людмила М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
