Отзывы о компании izdeliya_iza_loza
- Татьяна Е.
- Стовпнюк Н.
Корзинки міцні,добре зроблені,без сторонніх запахів. Запаковані були охайно і старанно. Замовлення відправили швидко,люди дуже привітні і уважні.
- Комментарий продавца
Раді, що Вам усе сподобалося! Гарного дня!
- Комментарий продавца
- Наталья У.
- Юлиана Б.
дуже дякую, навіть не уявляла, що буде така краса
- Наталія К.
Корзинки не погані , але ручки випадають , погано закріплені
- Олена М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Корисна дуже красива, задоволена товаром. Рекомендую
- Татьяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не було в наявності.
- Тетяна Р.
взагалі не відправили товар,
- Яна Б.
замовляла рожеву прислали червону,але дитинка задоволена не зважаючи на колір!
- Ірина І.
